УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я. Дніпровської районної в м. Києві державної адміністраціїзапрошує Вас взяти участь  у проведенні ДНЯ ЗДОРОВ’Я для дітей Дніпровського району м. Києва,  приурочений до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, Міжнародному дню захисту дітей, Дню м. Києва. Захід  відбудеться   27 травня  2017 року  з 10.00 до 13.00. в приміщенні КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району м. Києва» за адресою: Проспект Павла Тичини,12.

Трихінельо́з  — біогельмінтоз, який спричинюють гельмінти — різні види роду Trichinella. Захворювання характеризується гострим перебігом, гарячкою, мінливими набряками, особливо обличчя, болями у м’язах і вираженими алергічними проявами.

Інформуємо про проведення Всесвітнього тижня імунізації! В Україні та світі з 24 по 29 квітня 2017 року! Всесвітній тиждень імунізації 2017 року нагадує про те, що кожній дитині потрібна вакцинація.

Шановні мешканці Дніпровського  району міста Києва!Центр громадського здоров’я України у партнерстві із Міністерством охорони здоров’я та німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні 7 квітня 2017 року  планує проведення масового заходу – ранкової зарядки з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

В Україні епідемія туберкульозу. Страшна хвороба повернулася, і не лише до нас - зростання захворюваності і в інших країнах світу, у тому числі високорозвинених. У нашій країні епідемія ускладнюється жорсткою соціально - економічною кризою, яка вкрай обмежує державні асигнування на потреби охорони здоров'я. А відтак небезпечним інфекціям ми можемо протиставити хіба профілактику - колективну та індивідуальну.

Шановні мешканці Дніпровського району м. Києва! У Дніпровському районі м. Києва з 20.03.2017 р. по 21.04.2017 р. проводиться Місячник з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Туберкульоз та профілактика у дітей і підлітків

Третина населення земної кулі інфікована мікобактеріями туберкульозу. Щорічно в світі на туберкульоз захворюють 7 – 10 млн. осіб. Загальна кількість хворих у світі досягає 50 – 60 млн., що більше від усього населення України чи Франції. Один хворий на туберкульоз може інфікувати в середньому 10 – 15 здорових осіб, а якщо він знаходитимется в школі, театрі чи в громадському транспорті, то більше.

Рекомендації по підготовці дитини до школи

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Для уникнення незручностей під час проходження медичного профілактичного огляду дитини перед вступом до загальноосвітнього навчального закладу Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації пропонує дотримуватись наступних порад

20 жовтня Указом Президента України №42/2005 від 17 січня 2005 року запроваджено щорічне проведення 20 жовтня Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

До  Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня 2016 року. Права дитини в Україні. 29 вересня 1991 року Україна приєдналась до Конвенції про права дитини, ратифікувала її та підписала Факультативний протокол до Міжнародного пакту про громадянські та політичні права. З цього часу Конвенція про права дитини є частиною національного законодавства України.