Інформація по залишкам ліків та медичних препаратів КНП "Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району м. Києва".

 

http://health.kiev.ua/medostatki/128.html

Донорська кров - дарує шанс вижити людям!

Донорство крові— добровільне надання своєї крові чи її компонентів для подальшого переливання хворим, які цього потребують.

 

Шановні батьки!

   Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення Міністерству освіти та науки України стосовно медичної документації, що надається при оформленні дитини до дошкільного (садочок) та загальноосвітнього (школа) навчальних закладів.

Рекомендації по підготовці дитини до школи

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Для уникнення незручностей під час проходження медичного профілактичного огляду дитини перед вступом до загальноосвітнього навчального закладу Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації пропонує дотримуватись наступних порад

ЯК ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ?

Для підписання декларації з лікарем первинної ланки, починаючи з квітня 2018:

1. Зверніться у медзаклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

 

 

 

    За допомогою депутатів  Київської міської ради та управління охорони здоров’я Дніпровської районної в      м. Києві державної адміністрації  продовжується робота по придбанню сучасного медичного обладнання для покращення якості діагностики та лікування дітей Дніпровського району.

Нажаль, останнім часом в Україні та у місті Києві відмічається зростання захворюваності населення  на кір.

   Кір це гостре висококонтагіозне інфекційне захворювання, яке уражає головним чином дітей. На кір хворіють майже всі, хто не хворів раніше і не має відповідного щеплення. Вірус кору є присутнім у верхніх дихальних шляхах хворого і розповсюджується із краплинами виділень із носової та ротової порожнини, а також із горла.

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я. Дніпровської районної в м. Києві державної адміністраціїзапрошує Вас взяти участь  у проведенні ДНЯ ЗДОРОВ’Я для дітей Дніпровського району м. Києва,  приурочений до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, Міжнародному дню захисту дітей, Дню м. Києва. Захід  відбудеться   27 травня  2017 року  з 10.00 до 13.00. в приміщенні КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району м. Києва» за адресою: Проспект Павла Тичини,12.

Трихінельо́з  — біогельмінтоз, який спричинюють гельмінти — різні види роду Trichinella. Захворювання характеризується гострим перебігом, гарячкою, мінливими набряками, особливо обличчя, болями у м’язах і вираженими алергічними проявами.

Інформуємо про проведення Всесвітнього тижня імунізації! В Україні та світі з 24 по 29 квітня 2017 року! Всесвітній тиждень імунізації 2017 року нагадує про те, що кожній дитині потрібна вакцинація.