УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

schoolДля уникнення незручностей під час проходження медичного профілактичного огляду дитини перед вступом до загальноосвітнього навчального закладу Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації пропонує дотримуватись наступних порад:

  1. Розпочинайте медичний огляд дитини з дільничного лікаря-педіатра, або сімейного лікаря. Тільки він визначає потребу в додаткових консультаціях та діагностичних обстеженнях.
  2. Відповідно до наказу МОЗ України від 16.08.2010р. № 682 перед вступом до школи дитина має бути оглянута наступними фахівцями: СТОМАТОЛОГ, ОФТАЛЬМОЛОГ, ХІРУРГ, ОРТОПЕД. Інші спеціалісти за показами. Дільничний лікар-педіатр або сімейний лікар може зменшити кількість консультацій спеціалістів в разі, якщо дитина була оглянута вищезазначеними фахівцями на протязі року. Лабораторні обстеження включають – аналіз крові (гемоглобін), інші за показами.
  3. В зв'язку з перевантаженістю фахівців в квітні-травні, медичний огляд спеціалістами розпочніть заздалегідь (жовтень-березень). Консультації проводяться за направленням дільничного лікаря шляхом запису через ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАТУРУ, або в четвер без попереднього запису.
  4. Перед подачею документів до школи ( Ф-086-1/О) необхідно звернутись лише до сімейного лікаря, або лікаря педіатра, який проведе пробу Руф'є та враховуючі результати консультацій спеціалістів і діагностичних обстежень визначить стан здоров'я дитини та встановить групу занять по фізкультурі.

Бажаємо здоров'я!