ШАНОВНІ БАТЬКИ!

санаторне лікування дітейДля отримання санаторно-курортного лікування Вашої дитини Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації пропонує дотримуватись наступних порад:

 1. Звернутись до сімейного лікаря, або дільничного лікаря-педіатра, який визначить наявність показань для санаторно-курортного лікування та надасть інформацію стосовно наявних санаторіїв МОЗ України та ТМО «Санаторного лікування м. Києва», путівки яких отримує заклад.
 2. В разі наявності показань для санаторно-курортного лікування один із батьків, або опікун дитини пише заяву щодо отримання санаторного лікування та передає її дільничному педіатру, або сімейному лікарю.
 3. Дільничний лікар:
  • заповнює «Довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування» (форма-070/О) з рекомендаціями про профіль санаторію, пору року та потребу супроводу дитини.
  • готує виписку з історії розвитку дитини;
  • передає документи для розгляду в санаторно-курортну відбіркову комісію закладу (СКВК);
 4. Після розгляду документів СКВК приймає рішення про направлення дитини на санаторно-курортне лікування та одночасно ставить дитину на чергу.
 5. Путівки надаються закладам ТМО «Санаторного лікування м. Києва» через районні СКВК.
 6. Після отримання путівки батьки запрошуються до СКВК Центру первинної медико-санітарної допомоги, яким передається заповнена путівка.

БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я!