За допомогою депутатів  Київської міської ради та управління охорони здоров’я Дніпровської районної в      м. Києві державної адміністрації  продовжується робота по придбанню сучасного медичного обладнання для покращення якості діагностики та лікування дітей Дніпровського району.

Враховуючи зростання кількості дітей з хворобами органів зору, в цьому році особлива увага була звернута на дітей з зазначеною патологією.

   Для КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району м. Києва» по проспекту        П. Тичини,12 було придбане сучасне офтальмологічне медичне обладнання, яке дозволить значно збільшити обсяг та поліпшити якість діагностики і реабілітації дітей з порушенням зору.

    Кабінет офтальмолога було оснащено: робочим місцем лікаря офтальмолога, фороптором, авторефрактометром, проектором знаків.

    Фороптор дозволить максимально комфортно та швидко визначити суб’єктивну рефракцію та підібрати окуляри. Процес перевірки гостроти зору та підбору окулярів стає більш швидким та точним.

    Авторефрактометр з вбудованим термопринтером проводить визначення об’єктивної рефракції та має функцію вимірювання рефракції при катаракті.

    Проектор знаків керується за допомогою пульта. Робоча відстань починається з 2.5 м.

    Обладнання кабінету охорони зору поповнилось новим лікувальним комплексом «Реамед», в основі роботи якого є корекція порушень зорових функцій методом функціонального біоуправління по параметрам електроенцефалографії. Засіб ефективний при лікуванні широкого кола порушень зору та дозволяє отримати правильну фіксацію та підвищення гостроти зору в достатньо стислі строки.

Бажаємо здоров'я!